نشست ۶۶- تحلیل داده و بصری کردن اطلاعات

نشست ۶۰ - بررسی ۵۹ نشست گذشته
۳۱ تا ۰۱ فروردین ۱۳۹۶
از ۲۲:۰۰ تا ۰۰:۳۰
بنیاد توانگران کارآفرین
۵۵ نفر

تحلیل و بررسی داده ها و بصری کردن اطلاعات

به هر بخش زندگی که نگاه میکنید، موج بزرگی از داده تو اون بخش جریان داره. از داده های مربوط به حساب های مالی و خرجی های روزانه گرفته تا داده های مربوط به ساعت هایی که به هر کاری اختصاص میدید و. .....

این داده ها این قدر زیاد هستند که به راحتی نمیشه پردازششون کرد و بدون پردازش هم، علارغم ارزشی که درشون نهفته هست، معنایی برای شما نخواهند داشت.

بصری کردن اطلاعات، هنری هست که به واسطه آن می تونید داده ها رو طوری نمایش بدید که به راحتی قابل درک و یا مدیریت کردن باشه و در نهایت می تونید از اطلاعاتی که از این داده ها بدست میات در تصمیم گیری هاتون کمک کنید و نسبت بهشون حس پیدا کنید. لذا نیاز به ارائه داده ها به روشی که ارزشی رو ارائه بدند نیازی هست که هر روز بزرگ و بزرگتر میشه.

در شصت و ششمین نشست یواکس شیراز، در مورد «تحلیل داده با بصری کردن اطلاعات» صحبت میکنیم. اگه این موضوع براتون جذابه قبل از تکمیل شدن ظرفیت ثبت نام کنید.

ثبت نام در نشست

این نشست مثل تمامی نشست های برگزار شده رایگانه اما برگزاری هر نشست شامل هزینه هایی برای اجاره مکان برگزاری، پذیرایی و تدارکات و … هست که تا به حال این هزینه ها با مشارکت و همکاری شما تامین شده است. لذا با انتخاب بلیط غیر رایگان به هنگام ثبت نام، به ارتقای کیفیت نشست ها کمک کنید.

نکته: از اونجایی که ظرفیت نشست ها محدود هست، سعی کنید اگر حضورتون تو این نشست قطعی هست ثبت نام کنید تا سایر علاقه مندان نیز امکان حضور داشته باشند.

حامی این رویداد

اطلاعات بیشتر در خصوص نشست