نشست ۶۷- نسخه نمایشی محصول

نشست ۶۰ - بررسی ۵۹ نشست گذشته
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
از ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۳۰
دانشگاه زند
۵۵ نفر

نسخه نمایشی محصول (پروتوتایپ)

نسخه نمایشی محصول یا پروتوتایپ یک شبیه سازی برای بیان هدف شما از طراحی می باشد. پروتوتایپ چشم انداز شفافی از آنچه نیاز به ساخته شدن دارد به شما می دهد و به شما کمک می کند تا بین کاربر و دیدگاهتان ارتباط بر قرار کنید.

پروتوتایپ ها خیلی زود مشکلات طراحی را نمایان می کنند و به شما کمک می کنند تا محدودیت ها را متوجه شوید. زیرا در بعضی مواقع با آنها را روبه رو می شوید و حد و مرزها را رعایت نمی کنید. آنها شما را در یافتن راه حل های جایگزین در طول مسیر پروژه، یاری می کنند؛ قبل از اینکه کدها نهایی شوند یا خیلی دیر شده باشد.پروتوتایپ ها یک ابزار ضروری از ابزارهای یوایکس هستند.

در شصت و ششمین نشست یواکس شیراز، در مورد «نسخه نمایشی محصول» صحبت میکنیم. اگه این موضوع براتون جذابه قبل از تکمیل شدن ظرفیت ثبت نام کنید.

مجری نشست

محسن مولایی نسب، بنیان گذار و مدیر شتاب دهنده پرش

حامی این رویداد

مشارکت در برگزاری نشست ها

ثبت نام در نشست رایگانه ولی تداوم و کیفیت برگزاری این نشست ها به حمایت شما ثبت نام کننده ها وابسته هست. حمایت می تونه از نوع مشارکت در برگزاری و یا حمایت مادی باشه. در کل این جامعه با مشارکت و همکاری اعضای خودش حیات داره. اگر می خوایید نشست ها با کیفیت بیشتری برگزار بشه یا بلیط غیر رایگان بگیرید و در تامین هزینه های نشست مشارکت کنید و یا تمایل خود به همکاری در برگزاری نشست رو به برگزارکنندگان این نشست اعلام کنید.

از طریق ایمیل meeting@uxshiraz.org با برگزارکنندگان این رویداد در تماس باشید.

نکته: از اونجایی که ظرفیت نشست ها محدود هست، سعی کنید اگر حضورتون تو این نشست قطعی هست ثبت نام کنید تا سایر علاقه مندان نیز امکان حضور داشته باشند.

روند برگزاری نشست های ماهانه یوایکس شیراز

اگه بار اولتون هست که می خوایید در نشست های ماهانه یوایکس شیراز شرکت کنید بهتون پیشنهاد می کنیم روی «اطلاعات بیشتر در خصوص نشست» کلیک کنید تا در مورد روند برگزاری نشست ها قرار بگیرید و با آشنایی بیشتری در نشست حضور پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص نشست