نشست ۶۸- نقش و جایگاه تجربه کاربری در سازمان

نشست ۶۰ - بررسی ۵۹ نشست گذشته
۰۱ تیر ۱۳۹۶
از ۲۰:۰۰ تا ۲۲:۳۰
بنیاد توانگران کارآفرین
۵۵ نفر

نقش و جایگاه تجربه کاربری در سازمان

همه ما بخوبی میدانیم که توجه به تجربه کاربر چه تاثیری در رشد و پیشرفت کسب و کارمان دارد، اما شاید پاسخ این سوال را نمی دانیم که تجربه کاربری را چگونه باید در سازمان به اجرا در بیاوریم. از کجا باید شروع کرد؟ جایگاه طراح کجاست؟ چه بودجه ایی باید به آن اختصاص داد؟ موفقیت آن را چگونه اندازه گیری میکنیم؟ و سوالات بسیاری از این قبیل.

در ۶۸امین نشست تجربه کاربری شیراز با حضور برخی صاحبان کسب و کار، تجربه های شما را در این خصوص میشنویم و تلاش میکنیم پاسخ های مناسبی برای این سوال ها پیدا کنیم.

مجری نشست

امید امرایی، مؤسس جامعه تجربه کاربری شیراز ، طراح تجربه کاربری

یک تقاضا

از اونجایی که ظرفیت نشست ها محدود هست، سعی کنید اگر حضورتون تو این نشست قطعی هست ثبت نام کنید تا سایر علاقه مندان نیز امکان حضور داشته باشند.

مشارکت در برگزاری نشست ها

ثبت نام در نشست رایگانه ولی تداوم و کیفیت برگزاری این نشست ها به حمایت شما ثبت نام کننده ها وابسته هست. حمایت می تونه از نوع مشارکت در برگزاری و یا حمایت مادی باشه.
در کل این جامعه با مشارکت و همکاری اعضای خودش حیات داره. اگر می خوایید نشست ها با کیفیت بیشتری برگزار بشه یا بلیط غیر رایگان بگیرید و در تامین هزینه های نشست مشارکت کنید و یا تمایل خود به همکاری در برگزاری نشست رو به برگزارکنندگان این نشست اعلام کنید.

به اطلاع می رساند که جامعه تجربه کاربری شیراز در تدارک ضیافتی کوچک و سبک برای افطاری شرکت کننده های این رویداد هست. لذا اگر تمایل دارید در تدارک این ضیافت مشارکت کنید به ما اطلاع بدید.

از طریق ایمیل meeting@uxshiraz.org با ما در تماس باشید.

روند برگزاری نشست های ماهانه یوایکس شیراز

اگه بار اولتون هست که می خوایید در نشست های ماهانه یوایکس شیراز شرکت کنید روی «اطلاعات بیشتر در خصوص نشست» کلیک کنید تا در مورد روند برگزاری نشست ها قرار بگیرید و با آشنایی بیشتری در نشست حضور پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص نشست

شرکت کنندگان در رویداد (25 نفر)