تجربه کاربر شیراز UXSHIRAZ صفحه اصلی کنفرانس ۱۳۹۹ کنفرانس‌های گذشته نشست‌های گذشته ورود عضویت

نشست ماهیانه تجربه کاربر شیراز

نشست تجربه کاربر شیراز یک گردهمایی ماهانه است که از مهر ۱۳۹۳ تا کنون هر چند هفته یک بار با حضور و مشارکت علاقه مندان به طراحی در شهر شیراز برگزار میشود. این نشست ابتدا بصورت هفتگی برگزار میشد، اما با زیاد شدن تعداد حاضرین، از آبان ۱۳۹۴ به شکل ماهانه تغییر یافت.

بطور متوسط هر نشست ۵۰ نفر گرد هم میایند که اغلب آنها طراحان، صاحبان کسب و کار، فعالان فناوری اطلاعات، مدیران و علاقه مندان به حوزه های مختلف طراحی هستن.

چه کسایی می تونند در این نشست ها شرکت کنند؟

شرکت در این نشست ها برای عموم آزاد است. هر کسی که هر نوع محصول ( از ترجمه گرفته تا طراحی یک محصول صنعتی ) و یا خدماتی ارائه می دهد و به ارتقای کیفیت زندگی خود و دیگران اهمیت میدهد می تواند از حضور در این نشست ها بهره بگیرد.

البته لازم نیست حتما تولید کننده باشید، اگر از آن دسته افراد هستید که نسبت به کیفیت محصولات و خدماتی که استفاده میکنند حساس هستند، اینجا جای شماست.

روند کلی این نشست به چه صورت است؟

نشست تجربه کاربر شیراز عموما به صورت گفتگوی آزاد حول یک موضوع مشخص برگزار میشود. هرکس که مایل به مشارکت است میتواند در خصوص موضوع (که حداقل ۲۰ روز قبل از برگزاری اعلام میشود) مطالعه کرده و به بیان دیدگاه های خود بپردازد.

هدف از گفتگو این است که ضمن تبادل اطلاعات، سطح بالاتر و جدیدتری از مهارت و دانش در خصوص موضوع مورد نظر بدست آید. معمولا در هر نشست یک یا دو ویدئو که توسط مهمان های ویژه ارسال شده است برای حضار پخش می شوند تا محور بحث ها باشند و گفتگو در مسیر منطقی طی شود.

پوشش رسانه ای نشست

نشست به اشکال مختلفی تحت پوشش رسانه ایی و زنده از سراسر گشور قرار میگیرد.

  • پخش زنده و آنلاین نشست
    صدای این نشست را می توانید از طریق کانال ما در لحظه نگار و یا رادیو ۲۴ گوش دهید و نشست را دنبال کنید
  • شبکه های اجتماعی
    رخدادهای نشست در لحظه از طریق شبکه های اجتماعی یوایکس شیراز (اینستاگرام، کانال تلگرامی، توییتر، فیس بوک) منتشر می شود.
  • گزارش نشست
    بعد از نشست، گزارش آنچه گذشت را در قالب گزارش نشست (با ذکر جزئیات) را در سایت و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی منتشر می شود.