تجربه کاربر شیراز UXSHIRAZ صفحه اصلی کنفرانس ۱۳۹۸ کنفرانس‌های گذشته نشست‌های گذشته ورود عضویت

تجربه کاربری شیراز، شما رو به اولین همایش اصول فریلنسینگ دعوت میکند

بطور خیلی خلاصه:

همایش بزرگ فریلند که اولین در نوع خود محسوب می‌شود، در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد

چند سالیست پونیشا به عنوان یکی از اولین پلتفرم‌های آنلاین برون‌سپاری پروژه‌ها با برگزاری رویدادها و دوره‌های آموزشی مرتبط با فریلنسینگ سعی کرده فضای فریلنسینگ در ایران رو بهبود دهد و در این زمینه فرهنگ‌سازی کند. این‌بار تصمیم گرفته اولین همایش اصول فریلنسینگ تحت عنوان «فریلند» را با هدف آگاهی بخشی بیشتر و کمک به توسعه فعالیت فریلنسرها برگزار کند.

اخیرا تمایل افراد به خوداشتغالی (فریلنسینگ) افزایش یافته و متناسب با آن، بستر رشد آن‌ها نیز فراهم شده است. آگاهی از چارچوب های فریلسنیگ میتواند به فریلنسرها کمک کند تا از رشد این بستر به نحو احسنت استفاده کنند و به پیشرفت و موفقیت بیشتر برسند.

اگر یک فریلنسرطراح تجربه کاربری هستید، این رویداد به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید از کجا شروع کنید، چطور مشتریان زیادی پیدا کنید، چطور خود را مطرح کنید، و چطور درآمد بالایی داشته باشید.

همایش بزرگ فریلند که اولین در نوع خود محسوب می‌شود، در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد و میزبان ۵۰۰ نفر از افراد با تجربه و علاقه‌مندان فریلنسینگ خواهد بود. این همایش ۲۲ شهریور از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸:۰۰ برگزار می‌شود و قیمت بلیط زودهنگام آن، ۲۵ هزار تومان است. برای تهیه بلیت شرکت در رویداد به سایت فریلند مراجعه نمایید.