فرزانه رسالتی

فرزانه رسالتی

برند کارفرمایی و خلق تجربه همکاران
معرفی فرزانه رسالتی

تجربیات حرفه‌ای
از آذر ۱۴۰۰ تا هم اکنون
کارشناس برند کارفرمایی در کارگزاری آگاه

در تیم برندکارفرمایی سرمایه‏‌های انسانی کارگزاری آگاه پروژه‌های متنوعی در راستای خلق تجربه مثبت همکاران تعریف می‌شود. کارهای اجرایی از جنس رویدادها و ایونت‌های مختلف تا پروژه‌هایی از جنس عارضه یابی سرمایه انسانی، مطالعه موضوعات بروز در حوزه سرمایه‌های انسانی و طراحی مسیر تجربه منحصربفرد برای همکاران، از جمله پروژه‌های ما در تیم برندکارفرمایی اگاه است.

از اسفند ۱۳۹۸ تا مهر ۱۴۰۰
تحلیلگر ارشد در شرکت مشاوره مدیریت ایلیا

در شرکت مشاوره مدیریت ایلیا، آشنایی با کسب‏‌وکارها و صنایع مختلف و شناخت مسائل آن‌ها در سطوح مختلف تجربه بسیار جالبی برای من بود. در دل هر پروژه کارهای متفاوتی از جنس تحلیل داده و گزارش نویسی حرفه‌ای، مطالعه و جمع آوری اطلاعات از طریق ریسرچ و بنچمارک‌های جهانی، حضور در جلسات مدیران و هیئت مدیره و مشاوره به آن‌ها در موضوعات مختلف، عارضه‌یابی سرمایه‏‌های انسانی، طرح تحول کسب‏‌وکارها، برگزاری دوره‏‌های آموزشی برای کسب‌وکارهای مختلف انجام می‏‌شد.

از بهمن ۱۳۹۶ تا اسفند ۱۳۹۹
هم‌بنیان‌گذار و طراحی محتوا در آروند (شاخه دانشجویی انجمن علوم مدیریت ایران)

در تیم آروند برگزاری کنفرانس‌ها و رویدادهای آموزشی در حوزه مدیریت با اساتید محترم دانشگاه‌های سرشناس و اساتید داشنگاه علامه طباطبایی برگزار می‌کردیم. همچنین تولیدمحتوا در حوزه‌های متنوع مدیریت تولید و طراحی می‌شد و به مخاطبان آروند تقدیم می‌شد. پروژه‌های اجرایی دیگری از جنس تیم اجرایی کنفرانس‌های بین المللی علوم مدیریت ایران از تجربیات جذای در تیم آروند بود.