هومن هاتفی

هومن هاتفی

Senior Director, Design at Snapp
معرفی هومن هاتفی

به خاطر مخالفت خانواده با تحصیل در هنرستان، بعد از دیپلم ریاضی بود که راه چاره رو در رشته‌ی معماری دیدم. ورود جدی من هم به فضای کسب‌و‌کار، در حین دوره‌ی کارشناسی و به خاطر دعوت یکی از اساتید به فعالیت در شرکت معماری خودش بود.

بعدتر به واسطه‌ی علاقه‌م به حوزه‌ی تجارت الکترونیک، به اصطلاح همون دوران «وب‌دیزاین» رو توی یک شرکت کوچیک شروع کردم و آروم آروم با فضای طراحی تجربه و رابط کاربر آشنا شدم.

رشته‌ی کارشناسی ارشدم رو «طراحی صنعتی» انتخاب کردم، چون فکر می‌کردم این رشته من رو بیشتر با فضای طراحی محصول دیجیتال همراه می‌کنه.

روزها و هفته‌ها می‌گذشت و من طراحی کردن رو تجربه می‌کردم. همون روزها بود که حضور در شرکت‌های مختلف، من رو به فضای «مدیریت» نزدیک‌تر کرد.

بعد از چند تجربه به عنوان لید طراحی، سال ۹۶ بود که به مجموعه‌ی اسنپ اضافه شدم و هدایت طراحی شرکت اسنپ‌تریپ [پین‌تا‌پین سابق] رو به عهده گرفتم و بعد‌تر، با جدی‌تر شدن پروژه‌ی «سوپراپلیکیشن اسنپ» همکاری با بقیه‌ی زیرمجموعه‌های گروه رو تا به امروز و با محوریت اسنپ ادامه دادم.

این روز‌ها، در کنار فعالیت تمام‌وقتم در مجموعه‌ی اسنپ، با کسب‌و‌کارهای مختلف تحت قالب مشاور طراحی یا محصول مشغول به هم‌کاری هستم و آخر هفته‌ها، طراحی تدریس می‌کنم.

تجربیات حرفه‌ای
از اسفند ۱۳۹۵ تا هم اکنون
Director of Design در Snapp