سعید خانجانی

سعید خانجانی

مدیر
معرفی سعید خانجانی

اولین تجارت خودم رو در چهارسالگی انجام دادم...! :)

از سال ۷۸ با کامپیوتر و دنیای اینترنت آشنا شدم که از همان ابتدا در کنار برادرم تلاش کردیم تا با خرده فروشی سخت افزار و راه اندازی چند وب سایت تفریحی وارد حوزه تجارت الکترونیک بشیم. یکی از این وب سایت های تفریحی که مختص شیرازی ها بود، رونق خوبی گرفت و تصمیم گرفتیم تا وب سایت تفریحی جدیدی رو در مقیاس کشوری ایجاد کنیم که با استقبال زیادی از کل ایران و ایرانی های خارج از ایران روبرو شد.

بعد از این تجربه، وقت اون بود تا از تجربه های خودمون از طراحی و مدیریت وب سایت ها استفاده کنیم و در حوزه میزبانی وب و دامنه شروع به کار کنیم. این شد که برند IRPOWER فعلی (irPowerWeb سابق) رو در سال ۱۳۸۳ راه اندازی کردیم که هم اکنون در حال ارایه خدمات به بیش از ۳۵۰٬۰۰۰ وب سایت است که به عنوان یکی از ۱۰ وب سایت برتر خدمات میزبانی وب در ایران شناخته می شود.

در این سال ها نیز تجربه راه اندازی استارتاپ های زیادی در حوزه های پوشاک، ارزهای دیجیتال، سیم کارت بین المللی، فروشگاه آنلاین، بیمه و... نیز داشته ایم که بعضا به نتیجه مطلوبی نرسید!

مهارت‌ها
مدیریت مدیریت فروش مدیریت منابع انسانی مدیریت بازرگانی مشاور کسب و کار مدیریت مالی میزبانی وب دامنه سرورهای اختصاصی و مجازی
تجربیات حرفه‌ای
از آبان ۱۳۸۳ تا هم اکنون
مدیر در IRPOWER

معتقدم کار در حوزه میزبانی وب سرشار از چالش، دغدغه، استرس روزانه است که مطمینا کار هر کسی نیست! اما اینکه تلاش هایت باعث ایجاد بستری شود که کسب و کار ها بتوانند به اهداف خودشون برسند، انگیزه و شور و علاقه زیادی ایجاد می کند.