رضا رعیت پیشه

رضا رعیت پیشه

طراح هر چیزی که بتونم
معرفی رضا رعیت پیشه

من رضام و دوتاکار بلدم!

1. مسئله رو خودم میفهمم!

2. مسئله رو به بقیه میفهمونم!

فعلا دارم از کار در شهرفافا لذت میبرم.

تجربیات حرفه‌ای
از اسفند ۱۳۹۲ تا مهر ۱۳۹۴
طراح گرافیک در حوض نقاشی

حوض نقاشی یک شرکت تبلیغات شهری در محدوده شهر شیراز بود، من در این شرکت وظیفه طراحی بیبلوردها، بنرها و پارتیزان‌های شهری را داشتم، با ورشکسته شدن شرکت به دلیل عدم موفقیت در بستن قرارداد با شهرداری، فعالیت من هم در این شرکت تمام شد.

تا هم اکنون
طراح در شهر کامپیوتر فافا

مشغول لذت بردن از کار در شهر کامپیوتر فافا هستم! فعلا خوش می‌گذره

از آبان ۱۳۹۸ تا خرداد ۱۳۹۹
مدیر تبلیغات در آریا پالایش دنا

شرکت آریا پالایش دنا در زمانی که همکاری‌اش را با من آغاز کرد، یک کمپانی تازه تاسیس تولید مشتقات نفتی بود. کارهای طراحی بسته‌بندی، طراحی هویت سازمانی، برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌های تبلیغاتی این شرکت در یکسال اولیه تاسیس با من بود.<br /><br />من در یکسال همکاری با آریا پالایش تجربه‌های زیر را بدست آوردم:<br /><br />تجربه خلق یک برند از صفر : نام تجاری اسکادا برای این شرکت انتخاب شد و وظیفه خلق هویت آن به من داده شد.<br /><br />آشنایی با پیچیدگی‌های صنعت بسته‌بندی و قالب سازی و استاندارد‌های این صنایع.<br /><br />آشنایی با روند معرفی یک محصول به مخاطب آن.<br /><br />تجربه همکاری در خلق بسته‌بندی بیش از ۳۰ عنوان محصول.<br /><br />تجربه خلق کارکتر تجاری برای یک برند با محصول فیزیکی.<br /><br />تجربه مدیریتی در برگزاری همایش‌ها و جلسات تبلیغاتی.

از امرداد ۱۳۹۷ تا امرداد ۱۳۹۸
طراح رابط کاربری در رهام‌وب

شرکت رهام وب یک شرکت طراحی و توسعه اپلیکیشن‌ موبایل و وب اپلیکیشن است. من افتخار همکاری با شعبه شیراز این شرکت را داشتم.<br /><br />در رهام وب، من به ارتباطِ بهترِ کاربران با محصولاتِ تولیدی کمک میکردم‌ و راه حل‌های اجرایی رسیدن به خواسته‌های مشتری را در اختیار تیم توسعه قرار می‌دادم.<br /><br />من به عنوان طراح تجربه کاربری و رابط کاربری در رهام وب فعالیت میکردم، و در این دوره کاری تجربیات زیر رو بدست آوردم:<br /><br />* تجربه‌ی کار با Adobe XD برای خلق دمو‌های پویا از پروژه نهایی.<br /><br />* تجربه استفاده از Zeplin و Figma به عنوان ابزارهای طراحی رابط کاربری.<br /><br />* تجربه کار در چارچوب اسکرام و آشنایی با نرم افزارهای مدیریت وظیفه.<br /><br />* اولین تجربه کار برای شرکتی که تیمِ فنی در دو شهر مختلف مستقر بودند، هماهنگی کار‌ها و نحوه انجام کار تیمی در این شرکت برای من جذاب بود.

از خرداد ۱۳۹۶ تا فروردین ۱۳۹۷
تحلیلگر داده‌ی مشتریان در rakproperties

رک-پراپرتی یک کمپانی هتلداری و خدمات املاک در راس‌الخیمه عمارات است. کار من در این شرکت جمع‌آوری اطلاعات و ساخت روش‌های آمارگیری و آنالیز آمار مشتریان کمپانی بود. در این پوزیشن فرصت این را داشتم تا با روش‌های آماری برای جمع آوری داده و تصمیم گیری براساس داده‌ها و خطاگیری آن‌ها آشنا شوم.