علی واقفی

علی واقفی

طراحی تجربه همکاران
معرفی علی واقفی

سلام من علی هستم. دوسالی میشه تو حوزه دیزاین مشغول به‌ کارم. از گرافیک دیزاین شروع کردم و با پروداکت آشنا شدم و در نهایت به سمت طراحی تجربه رو آوردم. درحال حاضر طراح تجربه همکاران در علی‌بابا هستم و به بهتر شدن کیفیت اطلاع‌رسانی داخل سازمانی، برندکارفرمایی علی‌بابا و تجربه همکارانم در طول سفر شغلیشون کمک می‌کنم.

تو این مسیر، آشنایی با پروداکت دیزاین به من کمک کرده تا مثل یک محصول به منابع انسانی نگاه کنم و تغییرات رو برمبنای تفکر طراحی جلو ببرم. هم‌چنین آشنایی با گرافیک دستم رو برای ایجاد ارتباط بصری در اطلاع‌رسانی ها و طراحی محتوای پیج علی‌بابا استوریز بازگذاشته.

برای این‌که باهم بیشتر در ارتباط باشیم:

https://www.instagram.com/ali.vaghefii

https://www.linkedin.com/in/alivaghefi

https://twitter.com/vaghefii

تجربیات حرفه‌ای
از امرداد ۱۴۰۰ تا هم اکنون
طراح تجربه همکاران در علی‌بابا

من در علی‌بابا، به بهتر شدن کیفیت اطلاع‌رسانی داخل سازمانی، برندکارفرمایی علی‌بابا و تجربه همکارانم در طول سفر شغلیشون کمک می‌کنم.

از دی ۱۳۹۹ تا تیر ۱۴۰۰
طراح برند کارفرمایی در افق کوروش

من تو تیم افق کوروش در بحث برندینگ کارفرمایی کمک میکردم و طراح گرافیک شبکه های اجتماعی واحدhr بودم... همچنین استراتژی محتوا و طراحی هویت بصری این قسمت از سازمان هم با من بود.

از آذر ۱۳۹۸ تا آذر ۱۳۹۹
طراح گرافیک و طراح محصول در پذیرش24

تو تیم پذیرش 24 وظیفه انجام تمام امور گرافیکی اعم از طراحی های سوشال مدیا، بنرهای سایت و اپ و تبلیغاتی تحت وب، طراحی محصول و ری دیزاین صفحات، طراحی پاپ آپ ها و گیف های تبلیغاتی، طراحی ست اداری و بنرهای فیزیکی و ساخت ویدیو و موشن رو برعهده داشتم.