مریم مهربانی

مریم مهربانی

طراح گرافیک
معرفی مریم مهربانی

مریم مهربانی هستم متولد فروردین 69

کار تیمی رو خیلی دوست دارم به شرطی که بتونم توش نظرات تخصصیم رو اعمال کنم و بتونم از تخصص هم تیمی هام مطمئن باشم و با همکارام احساس مثبتی رو حس کنم.

عاشق دنیای هستم که توش می شه با دیزاین مسائل رو قابل فهم تر، زیبا تر و دلنشین تر کرد و تجربه های متفاوتی از لذت زندگی رو ایجاد کرد.

یاد گرفتن و تبادل اطلاعات باعث می شه احساس کنم در مسیر درستی هستم برای همین محیط های مختلف و پویا رو دوست دارم و برای رسیدن به اهدافم برنامه ریزی و استراتژ ی رو خیلی می پسندم، طبیعت و تعامل با افراد همیشه راه گشای خوبی در کارهام بودن.

توجه به جزئیات و حل مسائل برام لذت بخش هست .

مهارت‌ها
نرم افزار فتوشاپ نرم افزار ایلاستریتور طراح هویت بصری طراح کارکتر طراح گرافیک طراح کمپین تبلیغاتی مدیریت گروه طراحی
تجربیات حرفه‌ای
از تیر ۱۳۹۹ تا بهمن ۱۳۹۹
طراح گرافیست در فری لنس

وقتی فریلنس هستی مدیریت همه چیز سخت تر ولی جذاب تر می شه و لذت بخش ترین بخش کار این مدلی هم قدرت مانور هست، همون چیزی که یه طراح خلاق رو تبدیل به یک اصل دوست داشتنی در بیزنس ها می کنه

از امرداد ۱۳۹۷ تا خرداد ۱۳۹۹
طراح گرافیست در چاووش دید

کار در یک سازمان رسمی خصوصی که با ارگان های دولتی همکاری داره و رسانه های بزرگ شهری مثل بیلبوردها و مجله ی تبلیغاتی مثل مجله آسمان که یه دو ماه نامه هست که در پروازهای داخلی منتشر می شد رو در اختیار داره باعث می شد وسواس و دقت و مدیریت همه چیز رو هم زمان در اختیار بگیرم و با نظم و حساسیت بیشتری کار رو پیش ببرم. زمان توی کار با این شرکت ها بسیار عامل تعیین کننده ای هست و مدیریتش همزمان با وجود کارهای ریز و درشتی که همشون برای شرکت مهم هستن کار پیچیده ای می شه چوت بخش طراحی شرکت برای تمام بخش های موجود به صورت همزمان کار می کرد و گاهی این تداخل ها زیاد می شد و مدیریتش سخت، برای همین قدرت انعطاف در رفتار و حفظ آرامش حین کار و استفاده از مهارت اینجا حرف اول رو می زد.

از مهر ۱۳۹۶ تا خرداد ۱۳۹۷
طراح گرافیست در به نما

کار کردن به صورت متمرکز با گروه های جدید و دیدن و به کاربردن گرافیک دیزاین در بخش های مختلف بیزنس های دیگه بسیار تجربه جالبی بود مخصوصا وقتی که از صفر تا صد کار رو باید خودت مدیریت کنی

از شهریور ۱۳۹۵ تا اردیبهشت ۱۳۹۶
طراح گرافیست در کامپیوتر مرکزی

کار کردن به صورت پاره وقت باعث شد که تجربه جدیدی از کار کردن و کسب درآمد به همراه برخورداری از مزیت مدیریت زمانم رو داشته باشم و این حس بهتری بهم می داد از پیشرفت و همین طور باعث می شد محیط کارم پویا تر بشه به نسبت وقتی که با یک گروه به صورت تمام وقت کار می کردم و اینجوری موفق شدم ارتباط بیشتری پیدا کنم برای توسعه کارم و همینطور بینشم در بخش مالی و مدیریت زمان و حفظ روابط پایدار بیشتر شد.

از شهریور ۱۳۹۴ تا تیر ۱۳۹۶
گرافیست و مدیر دفتر در استودیو گرافیک بنان

مدیریت ارتباط با مشتری به صورت تلفنی و حضوری و پیگیری سفارشات طراحی و چاپ و همزمان انجام سفارشات طراحی بسیار تجربه خوب و لذت بخش و مفیدی بود که در کنار یه استاد خوب برای من رقم خورد و تجربه کار تیمی و مدیریت و طراحی رو هم زمان برای من ایجاد کرد که خیلی بهش مدیون هستم.

از امرداد ۱۳۹۳ تا مهر ۱۳۹۳
سرپرست واحد هتلداری در هتل بین المللی پارس

کار کردن توی هتل حتی به عنوان مدیر ارشد برای روحیه من جالب نبود من عاشق سفر کردن هستم و پویا بودن ارائه خدمات و سرویس به مشتریان و دیدن رضایت اون ها هم بسیار برام خوشحال کننده است اما کار کردن در زمان های که همه در حال استراحت هستن یا گرفتن ایرادات ریز و اعصاب خورد کن و یا مشاجره بین کارمندان بی تخصص برام بسیار کسالت بار بود برای همین مدت کار کردنم در این سمت بسیار کم بود اما این تجربه قدرت تحمل و درک من رو بیشتر کرد و بسیار از داشتنش خوشحالم.

از آذر ۱۳۹۱ تا خرداد ۱۳۹۳
کارشناس واحد آموزش در آموزشگاه گردشگری و صنایع دستی گردشگران سرو شیراز

شروع تجربه کاری من با شعبه سوم یک گروه گردشگری در قالب آموزشگاه و همزمان در دو دپارتمان صنایع دستی و هتلداری و آشنا شدن با نحوه تعریف دوره و اثبات توجیح مالی اون به مدیریت و بعدم مارکتینگ و ثبت نام و اجرای دوره و در نهایت پی گیری گواهینامه ها و نگهداری مشتریان توی سیستم بعد از اتمام دوره و مسائل ریز و درشت و حاشیه ای کار در این محیط برای من بسیار لذت بخش بود و پایه گذار شروعی متفاوت شد برای من