زینب وصال

زینب وصال

مدیرمارکتینگ
معرفی زینب وصال

منم مثل بسیاری از کودکان تصمیم داشتم وقتی بزرگ شدم، در یک اتفاق بزرگ نقش داشته باشم، از طرفی به خاطر تمایلات اخلاقی‌م به سمت ساده و راحت‌‌تر کردن مسایل گرایش داشتم، لذا اتفاق بزرگ رو در قالب کارهایی که زندگی‌ خودم و اطرافیان رو راحت‌تر و ساده‌تر کنه می‌دیدم. با این فرض که میتونم ربات بسازم و زندگی رو راحت‌تر از گذشته کنم وارد رشته برق‌الکترونیک شدم. ۴ سال گذشت و هیچ رباتی نساختم، به جاش با دوستانی دوست شدم که در ساخت ربات دستی بر آتش داشتند و در مسابقات شرکت می‌کردند. دیدن خروجی کار این دوستان من را تا حدی راضی و خشنود کرد، اگر من رباتی نساختم اما دوستانی داشتم که میتونستند زندگی بشر را با ربات‌هایی که می‌سازند ساده‌تر کنند.

بعد از اتمام دوره کارشناسی این رشته را برای اهل فنش رها کردم و به سمت طراحی وب‌سایت متمایل شدم. این بار با این دیدگاه که می‌توانم کسب و کار اینترنتی راه بندازم و انتخاب و خرید و فروش کالا و خدمات رو ساده‌تر و راحت‌تر کنم. یک دوره‌ی طراحی سایت گذراندم و بلافاصله برای خودم سایت زدم و تبلیغات کردم، چندین پروژه‌ی طراحی سایت گرفتم. اون‌زمان‌ها همه‌ی کارهای طراحی سایت از طراحی رابط کاربری گرفته تا بک و فرانت و سئو و مارکتینگش با خودمون بود. اینقدر همه‌ی حوزه‌ها شسته رفته مجزا نبودند یا اگر بودند من آن زمان بی‌اطلاع بودم. حس کردم باید سطح‌ دانشم رو در زمینه‌ی طراحی وب‌سایت و کسب‌و‌کارهای اینترنتی بالا ببرم. تحصیلات ارشد تجارت الکترونیک رو از سرگرفتم.

در این حین با یک شرکت در حوزه کسب و کار اینترنتی همراه شدم و همزمان یواکس شیراز در شیراز متولد شد. از اولین جلسات تا کنون به عنوان یک عضو فعال و مسئول همراهیش کردم. تصمیم گرفتم در حوزه‌ی محتوا از صنعت طراحی تجربه کاربر ایفای نقش کنم، رویکردم این بود که طوری روی شسته رفته شدن محتوا‌ها کار کنم که پیام درست دریافت بشه و فهمش ساده‌تر و راحت‌تر باشه. همزمان تحقیقات کاربر رو هم شروع کردم.

الان مدتیه دارم بازاریابی می‌کنم و هر چه از یواکس و تحقیقات کاربر و محتوا می‌دانم را در خدمت بازاریابی به کار بستم و کماکان افتخار همراهی یواکس شیراز و رویدادهایش را دارم. از آنجا که در یواکس شیراز روی بهبود کیفیت زندگی متمرکز هستیم، خوشحالم که در مسیر رسالتی که از کودکی در سر می‌پروروندم فعالم.

تجربیات حرفه‌ای
از دی ۱۴۰۱ تا هم اکنون
مدیر بازاریابی در خنیاگر
از بهمن ۱۳۹۴ تا شهریور ۱۳۹۶
کپی‌رایتر در پیمنت۲۴
از دی ۱۳۹۹ تا هم اکنون
هم‌بنیان‌گذار، مدیر بازاریابی در هِرازگُو
از تیر ۱۳۹۵ تا شهریور ۱۳۹۸
استراتژیست محتوا در فروشگاه اینترنتی شهرفافا
از فروردین ۱۳۹۷ تا آذر ۱۳۹۹
دبیر کنفرانس یواکس شیراز در یواکس شیراز